AVS ir izstrādāti risinājumi, kas uzlabo darbu ar programmu, padara to ērtāku un uzskatāmāku:

1. Filtrs uz juridisko personu saraksta

Tāda filtra uzlikšanas iespēja palīdz Uzņēmuma pārdošanas aģentiem atlasīt savus pircējus pielietojamo cenu, maršrutu, valstu un teritoriju griezumos. Turklāt var atlasīt pircējus, piegādātājus un citu juridisko personu kategorijas, ja uzņēmum kartiņā ievada attiecīgas grupas. Saņemt nofiltrētu sarakstu, to var izdrukāt, izveidot no saraksta teksta, internet. Excel, PDF un citu veidu faila ar AVS Noliktavas programmas standarta līdzekļiem.

2. Palaižot programmu tā ziņo par informācijas saglabāšanu (nesaglabāšanu)


Sarkani paziņojumi pievērš uzmanību un liek sakārtot informācijas saglabāšanu.

3. Uzskatāmāka uzņēmumu, fizisko personu, preču un dokumentu kartiņu dažādu pielikumu saraksti

AVS programmās jau sen ir iespējams pie uzņēmumu, fizisko personu, preču kartiņām pielikt dažādus pielikumus – dažāda veida dokumentus, attēlus un citus mediju failus. Tas notiek ar taustiņu Alt+i kombinācijas palīdzību. Šī funkcija palīdz ilustrēt personas, preces un dokumentus, kas tiek veidoti Noliktavas Programmā. Piemēram par personām varētu būt pielikta informācija pa to atrāšanās vietu, raksti, fotogrāfijas un klipi par personu darbību. Par precēm varētu būt pielikti plašāki apraksti, sertifikāti, attēli un cita informācija. Tā kā par katru no aprakstītiem Programmas objektiem var būt vairāki pielikumi, tas Programmas lietotājam ir iespējams tos apzīmēt.

Attēlā augša ir redzams pielikumu saraksts, kuru var izsaukt uzklikšķinot ar peli uz skaitļiem “2/2”. kas norāda ka fokuss ir uz otra dokumenta no diviem. Pēc klikšķa parādās pielikumu saraksts, no kura izvēlās vajadzīgo. To izvēlēto var noņemt ar “-” zīmi, labot piezīmi.


Visus risinājumus iestata AVS inženieri projektu vadītāji. Viņu kontakti